Новини навчальних закладів
7 листопада до навчального закладу завітали представники Товариства Червоного Хреста України в Черкаській області. Метою сьогоднішнього візиту була допомога медико-санітарній частині навчального закладу, дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування, які навчаються у нашому інституті. Голова обласної організації Товариства Червоного Хреста Іван Іванович Гретченко вручив начальнику медико-санітарної частини Олегу Михайловичу Косяку глюкометр (апарат для вимірюванню цукру в крові), а вихованцям інституту матеріальну допомогу.
3 листопада в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту традиційно відбувся I етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь курсанти та студенти зазначеного навчального закладу.
31 жовтня в інституті відбулося урочисте відкриття оновленого спального корпусу гуртожитку. Церемонію проводив проректор Національного університету – начальник Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля генерал-майор служби цивільного захисту Василь Миколайович Андрієнко.
28 жовтня відзначається День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Сьогодні всенародне відзначення визволення нашої держави, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні.
23 жовтня у рамках заходів запланованої кураторської роботи старший викладач кафедри вищої математики та інформаційних технологій підполковник с.ц.з. Костянтин Григоренко та старший викладач кафедри спеціальної та фізичної підготовки підполковник с.ц.з. Олександр Титаренко разом з курсантами закріплених зводів 1-го курсу відвідали Черкаський обласний краєзнавчий музей. Там проводився кінофестиваль «Земле моя, горда Черкащино…», присвячений 70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників.
24 жовтня навчальний заклад відвідали маленькі гості – учні 6 «М» класу Черкаської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 18. Проводили екскурсію для школярів представники курсантсько-студентського самоврядування, які розповіли про героїчну та відповідальну професію рятувальника. Також гості відвідали музей інституту, де змогли ознайомитися з пожежно-технічними експонатами та доторкнутися до 40-річних надбань навчального закладу.
23 жовтня делегація інституту у складі декана факультету техногенної безпеки та охорони праці Олени Сергіївни Алексєєвої, заступника начальника відділу соціально-гуманітарної та виховної роботи Галини Вікторівни Жидільової, начальника ад’юнктури підполковника служби цивільного захисту Марії Анатоліївни Куценко, студентського активу факультету техногенної безпеки та охорони праці і ад’юнктів побувала у Центральному музеї Державної прикордонної служби України, який розташований у Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів в селі Оршанець.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.