Новини навчальних закладів
18 квітня заступник начальника кафедри наглядово-профілактичної діяльності Національного університету цивільного захисту України майор служби ЦЗ Олександр Савченко у рамках акції «Абетка рятувальника 2012» провів уроки безпеки з учнями 2-11 класів загальноосвітньої середньої школи №99 м. Харкова.
17-21 квітня на базі Національного університету цивільного захисту України пройде Спартакіада МНС України серед осіб рядового та начальницького складу, працівників органів та підрозділів, вищих навчальних закладів системи МНС України з професійно-прикладних видів спорту. 23 команди з різних регіонів України стануть учасниками спортивних перегонів, 370 спортсменів позмагаються у спритності, меткості, силі та вправності з гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, службового двоборства і волейболу.
12 квітня у клубі Національного університету цивільного захисту України відбулося нагородження переможців та учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Цивільний захист». Вітав присутніх перший проректор з навчальної та методичної роботи університету полковник служби ЦЗ Олег Назаров. Він визначив високий рівень підготовки конкурсантів до участі в олімпіаді Всеукраїнського рівня, а також роль заходу для подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої курсантської і студентської молоді та створення умов для її творчого зростання.
11 квітня на базі Національного університету цивільного захисту України, який наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 18 листопада 2011 року № 1324 "Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011/2012 навчальному році" визнано базовим вищим навчальним закладом під час проведення заходу з дисципліни «Цивільний захист», змагалися інтелектуали з 17 вищих навчальних закладів нашої держави. 46 учасників ІІ етапу представили Одеську, Сумську, Донецьку, Дніпропетровську, Львівську, Черкаську, Київську, Миколаївську та Харківську області.
6 квітня на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в Харківській області начальником науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України підполковником служби ЦЗ Світланою Лєбєдєвою та старшим науковим співробітником капітаном служби ЦЗ Ігорем Поляковим було проведене спеціалізоване заняття із елементами тренінгу щодо проблем проведення Євро-2012 у приймаючому місті Харкові.
10 квітня у рамках проведення районного Дня цивільної захисту на базі середньої загальноосвітньої школи № 91 Комінтернівського району фахівці НУЦЗУ провели уроки з безпеки життєдіяльності та ознайомили присутніх із умовами навчання та вступу до навчального закладу.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.