Новини навчальних закладів
4 квітня у конференц-залі Головного територіального управління МНС України в Харківській області відбулася колегія, де були присутніми начальник ГТУ МНС України в Харківській області генерал-майор служби ЦЗ Павло Одарюк, начальник ГУ Держтехногенбезки у Харківській області полковник служби ЦЗ Олександр Ломанов, керівники районних відділів ГТУ МНС України в Харківській області, представники оперативно-рятувальних підрозділів і служб гарнізону.
2 квітня факультет цивільного захисту НУЦЗУ прийняв слухачів післядипломної освіти, які прибули з підрозділів МНС та Держтехногенбезпеки для проходження курсів підвищення кваліфікації за категоріями «Начальників (заступників) міських (районних) відділів (секторів) Держтехногенбезпеки» та «Начальників (заступників) відділів (секторів) з організації служби, реагування на надзвичайні ситуації, застосування пожежної та спецтехніки»
Днями у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась міжнародна науково-практична конференція курсантів і студентів «Проблеми та перспективи розвитку забезпечення безпеки життєдіяльності».
29 березня проректор з наукової роботи Національного університету цивільного захисту України полковник служби ЦЗ Володимир Андронов вручив дипломи та грамоти студентам факультету техногенно-екологічної безпеки за перемоги та участь в інтелектуальних конкурсах Всеукраїнського рівня та олімпіадах, що проводились в навчальному закладі.
27-28 березня на базі Українського державного науково-технічного центру «Енергосталь» м. Харкова відбулася І Міжгалузева науково-практична конференція молодих вчених та спеціалістів у галузі проектування підприємств горно-металургійного комплексу, енерго- та ресурсозбереження, захисту навколишнього середовища «Инновационные пути модернизации базовых отраслей промышленности, энерго- и ресурсосбережение, охрана окружающей среды», в работі якої взяла участь викладач кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Горносталь С.А.
22 березня в університеті було продовжено розпочату практику проведення олімпіади з дисципліни «Організація пожежно-профілактичної роботи». В олімпіаді взяли участь 44 майбутні випускники: курсанти та студенти 4-х курсів навчального закладу.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.