Новини навчальних закладів
Згідно плану проведення професійно-орієнтаційної роботи керівним складом та працівниками університету в 2012 році, викладачем кафедри прикладної психології Боснюком В.Ф. проведено бесіди з учнями навчальних закладів Волинської області та працівниками відділу роботи з особовим складом ТУ МНС України у Волинській області про Національний університет цивільного захисту України.
Необхідність експертних висновків задля обґрунтування старту проекту «Міська естакадна магнітно-левітаційна транспортна лінія» (що поєднує два міських парки у Харкові - міський сад імені Шевченка та центральний парк культури та відпочинку ім. Максима Горького) дозволила у практичному вимірі реалізувати одні з перших спроб ґрунтовних наукових досліджень студентів НУЦЗУ – членів Наукового товариства курсантів і студентів кафедри Охорони праці та техногенно-екологічної безпеки.
21 листопада 2012 року в Національному університеті цивільного захисту України відбудеться перша міжвузівська науково-методична конференція «Екологічні аспекти регіонального партнерства в надзвичайних ситуаціях».Представники ЗМІ запрошуються на 15 годину до конференц-зали НУЦЗУ (вул..Чернишевська, 94, 2 поверх)
Об’єднуючи зусилля, фахівці вищих навчальних закладів та підрозділів МНС в областях проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо безпеки життєдіяльності серед населення.
14 листопада курсанти-екологи першого курсу та курсанти за напрямком навчання «Охорона праці» Національного університету цивільного захисту України мали чудову можливість бути присутніми під час проведення процедури практичного зариблення на території Червонооскільського водосховища.
21 листопада на нашому сайті транслюватиметься робота І-ої Міжвузівської науково-методичної конференції "Екологічні аспекти регіонального партнерства в надзвичайних ситуаціях"
15-17 листопада 2012 року в Києві, в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудуться щорічна міжнародна виставка «Освіта та кар’єра – 2012» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».
11-12 листопада на базі Національного університету цивільного захисту України відбувся підсумковий порівняльний семінар за результатами участі у реалізації міжнародного проекту "Ambitious Without Borders (AmBeGran)".
Днями у межах роботи Наукового товариства курсантів та студентів кафедри Охорони праці та техногенно-екологічної безпеки студенти-екологи 3-го курсу А. Карлюк і Т. Зарвігорова на чолі із завідувачем кафедри професором О.Є. Васюковим відвідали перлину Слобожанщини, відомий далеко за межами України бальнеологічний курорт, ДП Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» з метою ознайомлення з особливостями водних джерел на території санаторію.
10-11 листопада у місті Волгоград Російської Федерації на базі «Федерації психологів освіти Росії» відбувся тренінг-семінар «Казкотерапія у профілактиці та корекції критичних станів».
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.