Новини навчальних закладів
Курсанти та студенти соціально-психологічного факультету Національного університету цивільного захисту України взяли участь у роботі ІV Харківської науково-практичної психологічної конференції «Актуальні напрями сучасної практичної психології і психотерапії», що відбулася в Харківському національному університеті внутрішніх справ. Її мета – ознайомлення на практиці з різноманітними напрямками психологічної допомоги. На конференції були представлені майстер-класи, методичні семінари, семінари-тренінги, які проводили провідні практичні психологи міста.
28-30 листопада на базі Федерального державного бюджетного освітнього закладу вищої професіональної освіти «Іванівський інститут державної протипожежної служби Міністерства Російської Федерації у справах цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків стихійних лих» пройшла VII міжнародна науково-практична конференція «Пожежна та аварійна безпека».
23 листопада науково-педагогічні працівники кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України взяли участь у роботі II міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання організації та управління діяльністю підприємств у сучасних умовах господарювання».
27 ноября в клубе Национального университета гражданской защиты Украины личному составу учебного заведения представят и покажут фильмы-лауреаты десятого Международного кинофестиваля православного кино "Покров". Показ фильмов в университете пройдет с последующим обсуждением с сотрудниками Синодального отдела Харьковской Епархии. Все желающие приглашаются в клуб к 15.30.
27 листопада відбудуться урочисті заходи нагородження переможців XIV обласного конкурсу «Вища школа Харківщини - кращі імена», який пройшов у Харкові і Харківській області. Перша столиця і наш університет вітатиме професора кафедри фізико-математичних дисциплін НУЦЗУ, доктора технічних наук Валентину Іванівну Кривцову. Професор Кривцова отримала перемогу у номінації «викладач фундаментальних дисциплін»
У Харкові, 23 листопада в клубі "Місто" відбувся перший етап проекту «Битва вузів» - візитка ВНЗ. Команди студентів та курсантів із сімнадцяти харківських вишів боролися за право бути кращою.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.