Новини НМЦ

27.11.2019
НМЦ

онлайн сервис проверки дипломов

В Україні стартувала робота сервісу перевірки документів про вищу освіту. Сервіс дозволяє підтверджувати справжність документів про вищу освіту державного зразка, видані з 2000 року.

Роботу сервісу забезпечує Державне підприємство «Інфоресурс».

Зокрема, платформа дозволяє отримувати юридичне підтвердження достовірності диплома безпосередньо на електронну пошту.

За словами міністра освіти і науки Анни Новосад, Міносвіти активно працює над створенням зручних сервісів для надання адмінпослуг.

«Таким чином ми формуємо культуру взаємодії державних органів з ключовими стейкхолдерами - звичайними громадянами. Тепер вони, не виходячи з дому, в два кліка можуть отримати документ, що підтверджує справжність диплома », - зазначила міністр.

Для підтвердження достовірності документів достатньо заповнити форму на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти, вказавши реквізити диплома і персональні дані його власника.

Система формує підтвердження, накладає на нього електронний підпис і печатку і відправляє на вказану в запиті електронну адресу протягом трьох робочих днів.

Звертатися з таким запитом можуть не тільки фізичні особи, які є власниками дипломів. Це також можуть робити установи вищої освіти, народні депутати, офіційні установи, журналісти та інші зацікавлені особи, маючи дані документа про освіту.

Разом з тим, недоступною залишається тільки інформація про випускників вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів.

ПЕРЕЙТИ ДО СЕРВІСУ

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

НМЦ НЗ сфери ЦЗ

  • Науково-методичний центр навчальних закладів сфери цивільного захисту є робочим, консультативно-дорадчим органом, що створений Міністерством надзвичайних ситуацій України 8 серпня 2000 р. і дислокується в Національному університеті цивільного захисту України. У штаті центру діє два відділи: відділ науково-методичного забезпечення професійної освіти та відділ організації та координації науково-дослідної діяльності навчальних закладів.
  • Уваров Юрій Володимирович — начальник центру, кандидат технічних наук, доцент.
  • Телефон (факс): (057) 704-14-32