Новини НМЦ

18.03.2019
НМЦ

Пропозиції до комісії

Шановні колеги! Повідомляємо, що наразі триває процес погодження проекту Методики проведення державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності, розроблений МОН України.

Відповідно до розділу ІІІ Положення про експертні групи та комісію з питань проведення державної атестації, для визначення результату державної атестації та кваліфікаційної групи ЗВО при МОН України створюється атестаційна комісія. У зв'язку з цим, пропонуємо вам надати до Науково-методичного центру навчальних закладів сфери цивільного захисту (nmc-nz@dsns.gov.ua) кандидатури осіб від вашого закладу вищої освіти, для опрацювання можливості включення їх до складу атестаційної комісії, як представників від ДСНС.

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

НМЦ НЗ сфери ЦЗ

  • Науково-методичний центр навчальних закладів сфери цивільного захисту є робочим, консультативно-дорадчим органом, що створений Міністерством надзвичайних ситуацій України 8 серпня 2000 р. і дислокується в Національному університеті цивільного захисту України. У штаті центру діє два відділи: відділ науково-методичного забезпечення професійної освіти та відділ організації та координації науково-дослідної діяльності навчальних закладів.
  • Уваров Юрій Володимирович — начальник центру, кандидат технічних наук, доцент.
  • Телефон (факс): (057) 704-14-32