Новини навчальних закладів
Вінницький Муніципальний Ситуаційний центр – безпека нашого міста
Формування у кожного вихованця Ліцею цивільного захисту активної життєвої позиції щодо власного життя та безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, збереження та зміцнення здоров'я ліцеїста – один з головних пріоритетів роботи педагогічного колективу нашого закладу.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.