Новини навчальних закладів
Вшановуємо героїв-ліквідаторів.
24-25 квітня на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України з метою підвищення ролі фізичної культури та спорту, пропаганди здорового способу життя, вшанування пам’яті героїв Чорнобиля та популяризації професії рятувальника відбувся III щорічний Всеукраїнський турнір з міні-футболу імені Героїв Чорнобиля серед ліцеїстів 10-11 класів військових ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою і ліцеїв військово-спортивного профілю.
Вшановуємо героїв-ліквідаторів.
24-25 квітня на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України з метою підвищення ролі фізичної культури та спорту, пропаганди здорового способу життя, вшанування пам’яті героїв Чорнобиля та популяризації професії рятувальника відбувся III щорічний Всеукраїнський турнір з міні-футболу імені Героїв Чорнобиля серед ліцеїстів 10-11 класів військових ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою і ліцеїв військово-спортивного профілю.
Вшановуємо героїв-ліквідаторів.
24-25 квітня на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України з метою підвищення ролі фізичної культури та спорту, пропаганди здорового способу життя, вшанування пам’яті героїв Чорнобиля та популяризації професії рятувальника відбувся III щорічний Всеукраїнський турнір з міні-футболу імені Героїв Чорнобиля серед ліцеїстів 10-11 класів військових ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою і ліцеїв військово-спортивного профілю.
Вшановуємо героїв-ліквідаторів.
24-25 квітня на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України з метою підвищення ролі фізичної культури та спорту, пропаганди здорового способу життя, вшанування пам’яті героїв Чорнобиля та популяризації професії рятувальника відбувся III щорічний Всеукраїнський турнір з міні-футболу імені Героїв Чорнобиля серед ліцеїстів 10-11 класів військових ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою і ліцеїв військово-спортивного профілю.
Вшановуємо героїв-ліквідаторів.
24-25 квітня на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України з метою підвищення ролі фізичної культури та спорту, пропаганди здорового способу життя, вшанування пам’яті героїв Чорнобиля та популяризації професії рятувальника відбувся III щорічний Всеукраїнський турнір з міні-футболу імені Героїв Чорнобиля серед ліцеїстів 10-11 класів військових ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою і ліцеїв військово-спортивного профілю.
Вшановуємо героїв-ліквідаторів.
24-25 квітня на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України з метою підвищення ролі фізичної культури та спорту, пропаганди здорового способу життя, вшанування пам’яті героїв Чорнобиля та популяризації професії рятувальника відбувся III щорічний Всеукраїнський турнір з міні-футболу імені Героїв Чорнобиля серед ліцеїстів 10-11 класів військових ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою і ліцеїв військово-спортивного профілю.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.