https://www.high-endrolex.com/10 В Університеті відбувся інформаційний захід «День НАТО» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

15.04.2021
ЛДУ БЖД

В Університеті відбувся інформаційний захід «День НАТО»

15 квітня курсанти 3-5-х курсів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності взяли участь у онлайн-конференції «День НАТО». Захід відкрили заступник міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук та директор Центру інформації і документації НАТО в Україні Вінета Клайне. Остання, завершуючи вітальне слово, зазначила: «Ми хочемо, аби свідома молодь знала та розуміла суть діяльності НАТО, що ми не лише військовий союз, ми міжурядова військово-політична організація, котра першочергово шляхом обговорення та пошуку консенсусу вже багато років поспіль забезпечує свободу та безпеку своїм членам».
На заході розглядалися такі питання: НАТО, його ключові принципи та пріоритети, стратегія НАТО-2030, РНП як ключовий документ євроатлантичної інтеграції у безпековій сфері, практична підтримка України на прикладі Програми Професійного розвитку НАТО, програма НАТО з розбудови доброчесності: імплементація навчальних програм у секторі безпеки і оборони, а також стратегічні комунікації та боротьба з дезінформацією.
Курсанти Університету взяли активну участь в обговоренні даної тематики, ставлячи актуальні та влучні запитання, в тому числі й ті, які стосуються безпеки у Чорноморському регіоні України та ролі НАТО у цьому процесі. У заході взяли участь представники закладів вищої освіти системи МВС України.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10