RSS

Новини навчальних закладів

19.02.2021
ІДУ НД ЦЗ

Випуск слухачів навчальної групи № 24 КПК/НМЦ

19 лютого в ІДУ НД ЦЗ відбувся випуск слухачів навчальної групи № 24 КПК/НМЦ.  Категорія слухачів – майстри виробничого навчання навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту. Керівник навчальної групи – професор кафедри інновацій, інформаційної діяльності в освіті та навчання за міжнародними проєктами, кандидат технічних наук, Олександр ФУРСЕНКО.
Теоретичні та практичні заняття проводились відповідно до навчальної програми онлайн за допомогою програми Zoom і були спрямовані на розвиток професійно-фахової компетентності у сфері цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.
Під час круглого столу відбулась відеоконференція із слухачами групи, із вітальним словом виступив начальник навчально-методичного відділу, полковник служби цивільного захисту, кандидат наук з державного управління Сергій ПАВЛОВ. Слухачі обмінялися досвідом організації роботи майстра виробничого навчання в сучасних умовах децентралізації.
За результатами навчання слухачі отримали сертифікати про проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту встановленого зразка.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.