RSS

Новини навчальних закладів

10.07.2020
ЛДУ БЖД

EU-CHEM-REACT 2 польові навчання (FSX): в Університеті відбулась онлайн-конференція з планування міжнародного проєкту

У Львівському державному університеті безпеки життєдільності сьогодні відбулась онлайн-конференція з планування та підготовки до польових навчань EU-CHEM-REACT 2. Конференцію відкрили в.о. ректора ЛДУБЖД полковник сл.ц.з. Роман Ратушний, Амбасадор проєкту — Кшиштоф Патурей; генерал Вєслав Леснякевич; офіцер, відповідальний за проєкти європейського механізму цивільного захисту Генерального директорату цивільного захисту та гуманітарних місій Європейської Комісії ECHO - Хосе Альмадовар. Також у першій онлайн-сесії взяли участь такі партнери проєкту:
Міжнародний центр хімічного захисту та безпеки(ICCSS) у Варшаві, Польща;
Головне управління пожежно-рятувальної служби Чехії;
Генеральна інспекція з надзвичайних ситуацій Міністерства внутрішніх справ Республіки Молдова;
Державний навчальний заклад "Університет цивільного захисту Міністерства з надзвичайних ситуацій Республіки Білорусь";
Асоціація робіт і послуг з пожежної безпеки в Литві; Державна пожежно-рятувальна служба, Міністерство внутрішніх справ Латвії; Генеральний директорат цивільного захисту та гуманітарних місій Європейської Комісії ECHO; Асоціація добровільної пожежної служби Польщі, а також відповідні відомства України.

На порядку денному учасники розглянули низку питань: презентація оновлених підготовчих заходів, які слід виконати партнерами для успішного проведення польових навчань, підтвердження дат, програми та сценарію польових навчань, презентація та обговорення програми спостерігачів та VIP- представників Європейського Союзу, презентація та обговорення медіа плану польових навчань, обговорення активації Європейського механізму цивільного захисту, презентація запропонованої послідовності контролю під час польових навчань основною групою, EXCON - командою планування навчань та команда з оцінювання вправ, основних учасників вправ таких як - RDC, LEMA, EU CPT, V OSOCC.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.