RSS

Новини навчальних закладів

15.05.2020
НУЦЗУ

Науковці НУЦЗУ стали учасниками міжнародної онлайн-конференції, що розпочалася у Латвії

У рамках Концепції Національного університету цивільного захисту України щодо розвитку міжнародного співробітництва науковці навчально-науково-виробничого центру університету сумісно із Балтійською Міжнародною Академією (м. Рига, Латвія) ініціювали проведення спільної X Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Час викликів та можливостей: проблеми, рішення перспективи», яка розпочалася 15 травня в режимі онлайн. Учасниками онлайн-заходу стали науковці з Чехії, Норвегії, Польщі, Узбекистану, Казахстану, Кіпру, України, Латвії та інших країн.
Вітали учасників конференції начальник навчально-науково-виробничого центру доктор наук державного управління, професор Національного університету цивільного захисту України Світлана Домбровська та професор кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту, доктор наук державного управління, професор університету Володимир Мороз. Також для участі у науковому форумі було відібрано міжнародною редакційною колегією статті ад’юнктів НУЦЗУ Віктора Палюха та Станіслава Пороки.
Робота онлайн-конференції триватиме у чотирьох секціях: “Економіка і фінанси”, “Правоведення”, “Психологія, педагогіка, соціальна робота”, “Туристичний і готельний бізнес”.

 

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото автора

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.