RSS

Новини навчальних закладів

19.12.2019
НУЦЗУ

У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукових ступенів кандидата та доктора наук з державного управління

19 грудня 2019 року відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукових ступенів кандидата та доктора наук з державного управління за спеціальністю “Державне управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку" у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03 Національного університету цивільного захисту України.
Так, захистив своє дисертаційне дослідження Крук Сергій Іванович з теми «Інституційний розвиток державного управління у сфері забезпечення національної безпеки України». Науковий консультант – Ректор Національного університету цивільного захисту України, генерал-лейтенант служби цивільного захисту, доктор наук з державного управління, професор Садковий Володимир Петрович.
Цього ж дня відбувся також захист дисертації Рубана Артема Вікторовича з теми «Державне управління у сфері національної безпеки України». Науковий керівник –  доктор наук з державного управління, професор, Шведун Вікторія Олександрівна.

 

Прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.