RSS

Новини навчальних закладів

21.11.2019
НУЦЗУ

В НУЦЗУ на базі навчально-науково-виробничого центру відбулося засідання науково-технічної ради

21 листопада відбулося засідання науково-технічної ради (гуманітарної секції) на базі навчально-науково-виробничого центру НУЦЗ України. На засіданні були присутніми наукові співробітники ННВЦ, члени кафедри публічного управління у сфері цивільного захисту, кафедри менеджменту та спеціалізованої вченої ради Д 64.707.03 університету. У межах заходу було представлено та заслухано результати дисертаційних досліджень здобувачів наукового ступеня кандидата та доктора наук за спеціальністю «Механізми державного управління» і «Державне управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку».
Так, результати своїх наукових досліджень представили Науменко А.О. з теми «МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВИМ КОМПЛЕКСОМ УКРАЇНИ» та Помаза-Пономаренко А.Л. з теми «ІНСТИТУЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОЮ БЕЗПЕКОЮ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ». Науковий консультант дисертантів – начальник ННВЦ Національного університету цивільного захисту України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Домбровська С. М.
Крім того, з доповідями щодо отриманих результатів проведених дисертаційних досліджень виступили Капелюшний С.А з теми «ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ СИСТЕМИ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ МОЛОДШОГО КЕРІВНОГО СКЛАДУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ» і Кізян Р.В. з теми «МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ». Науковий керівник обох здобувачів – доктор наук з державного управління, професор Бєлай С.В.

 


Навчально-науково-виробничий центр, прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.