В рамках співпраці між Харківським національним університетом ім. В.Н. Каразіна та НУЦЗУ було проведено ознайомчий семінар для студентів 1-го курсу психологічного факультету з науковою та навчально-матеріальною базою Національного університету цивільного захисту України, соціально-психологічного факультету та Центру впровадження психотренінгових технологій. Присутні розглянули питання щодо надання екстреної психологічної допомоги та ознайомились з останніми сучасними досягненнями науковців та викладачів у галузі екстремальної та кризової психології.
Незабаром до НУЦЗУ завітають студенти і старших курсів ХНУ ім. В.Н. Каразіна.
Прес-служба НУЦЗУ
![http://edu-mns.org.ua/img/news/8598/4.jpeg](http://edu-mns.org.ua/img/news/8598/4.jpeg)
![http://edu-mns.org.ua/img/news/8598/1.jpeg](http://edu-mns.org.ua/img/news/8598/1.jpeg)
![http://edu-mns.org.ua/img/news/8598/2.jpeg](http://edu-mns.org.ua/img/news/8598/2.jpeg)