RSS

Новини навчальних закладів

15.05.2019
ЛДУ БЖД

В ЛДУБЖД відбулось закриття ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни "Безпека життєдіяльності"

12-15 травня  на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності оцінювали практичний досвід та навики з надання домедичної допомоги учасників II етапу Всеукраїнської олімпіади з безпеки життєдіяльності. 
 Саме швидкість, точність та компетентність їхніх дій дозволили визначити рівень теоретичних знань та практичних умінь. Підводячи підсумки, компетентне журі визначило переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з безпеки життєдіяльності шляхом додавання результатів за теоретичну та практичну частини. Залежно від специфіки ЗВО учасників розподілили на групи, в кожній з яких було визначено дипломантів першого, другого й третього ступенів.
 Ректор Університету, професор Мирослав Коваль у вітальному слові подякував всім тим, хто взяв участь в Олімпіаді та зазначив, що дуже важливим є те, що ми не байдужі  до питань безпеки життєдіяльності й побажав усім присутнім доброго здоров’я, миру, любові та безпеки у кожному дні.

Слід зазначити, що, окрім дипломів, усі учасники отримали грамоти, подарунки від спонсорів олімпіади, безцінний практичний досвід та незабутні враження від перебування у Львівському державному університету безпеки життєдіяльності.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.