RSS

Новини навчальних закладів

18.03.2019
НУЦЗУ

В НУЦЗУ розпочав свою діяльність науково-практичний семінар щодо застосування інноваційних технологій в освітньому процесі ЗВО цивільного захисту

14 березня на базі Національного університету цивільного захисту України розпочав свою роботу науково-практичний семінар “Застосування новацій в організації та методиці проведення навчальних занять, використання інноваційних технологій в освітньому процесі закладів вищої освіти цивільного захисту”. Організатором заходу є Департамент персоналу ДСНС України. Учасниками семінару стали науковці та науково-педагогічні працівники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ, Інституту державного управління в сфері цивільного захисту, Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, Вищого професійного училища ЛДУ БЖД (м. Вінниця), Ліцею цивільного захисту ЛДУ БЖД. Очолив зібрання та вітав присутніх начальник відділу освіти і науки Департаменту персоналу ДСНС Юрій Рись. Зокрема він зазначив: “Сьогодні на базі НУЦЗУ розпочинаємо низку запланованих науково-технічних семінарів, плануємо попрацювати з тією категорією працівників, які є безпосередньо учасниками наукового і навчального процесів. Метою проведення заходів є обмін передовим досвідом щодо найкращих наукових напрацювань з навчання фахівців для потреб ДСНС, обговорення проблем та шляхів їх реалізації за тематикою науково-практичного семінару, вироблення єдиних поглядів щодо подальшого вдосконалення та розвитку освітнього процесу галузевої освіти”.
У перший день проведення семінару його учасники оглянули новації в організації та методиці проведення навчальних занять із застосуванням сучасного матеріально-технічного обладнання на базі провідного закладу вищої освіти ДСНС України у сфері цивільного захисту. Також вони ознайомились із діяльністю Центру впровадження психотренінгових технологій, використанням в освітньому процесі авторських програмних тренажерів, симуляційних вправ у процесі підготовки фахівців за допомогою моделювання “MAKSIM”, відвідали бібліотеку та музей університету.
Науково-практичний семінар триватиме на базі НУЦЗУ два дні. Наступного дня учасники заходу обміняються найкращим напрацьованим досвідом. 

]Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Ігоря Котова

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.