RSS

Новини навчальних закладів

18.10.2018
ЛДУ БЖД

До Університету з робочим візитом завітав Голова ДСНС України Микола Чечоткін та Голова агенції з надзвичайних ситуацій Республіка Туреччина Мехмет Гюлюоглу

Сьогодні у Львівському державному університету безпеки життєдіяльності відбулася робоча зустріч в.о. ректора Університету Мирослава Коваля та Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з делегацією Турецької Республіки на чолі з Головою агенції з надзвичайних ситуацій Республіки Туреччина Мехметом Гюлюоглу. Для гостей навчального закладу була проведена екскурсія територією, продемонстровано матеріально-технічну базу, навчальну пожежну-рятувальну частину, музей та психолого-тренувальний центр. Крім того, під час візиту відбулась демонстрація аудиторії практичної підготовки курсантів з невідкладної меддопомоги в рамках домедичної, із тематичними картками потерпілих.

У другій частині візиту делегації відбулося відпрацювання методики проведення командно-штабних навчань з випускниками-магістрами та із залученням працівників інших служб. Під час проведення навчань учасники були поділені на три групи: місце події, штаб з ліквідації НС, комісія з ліквідації надзвичайної ситуації, керування та координацію навчань здійснювала контрольна група.
Метою проведення заходу є набуття управлінських умінь в роботі з ліквідації НС, ця методика є апробованою та гнучкою і може використовуватись для різних груп учасників, за основу взяті нормативні документи ДСНС України, методика ліквідації масових НС (згідно з системою Максім), в рамках набутого досвіду під час Міжнародних навчань EU-CHEAM-REACT.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.