RSS

Новини навчальних закладів

08.02.2018
ЛДУ БЖД

Тренінг для підвищення кваліфікації військових перекладачів у Харкові

У Харкові відбувся черговий тренінг з підготовки перекладачів щодо застосування англійської технічної термінології в контексті гуманітарного розмінування, в якому взяв участь професор Богдан Шуневич, директор Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Навчальний курс був проведений Женевським міжнародним центром з гуманітарного розмінування (Geneva International Centrefor Humanitarian Demining, GICHD) у рамках подальшої підтримки програм з протимінної діяльності в Україні.
Курс розроблений працівниками GICHD спільно з Данською радою у справах біженців, Данською групою з розмінування. Метою курсу є створення групи експертів-перекладачів, які знають спеціалізовану термінологію, що підвищить здатність таких навчань і консультативних місій.
Учасниками тренінґу були перекладачі від Міністерства оборони України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (OSCESMM), Данської групи з розмінування, Організації життєзабезпечення в небезпечних зонах (HALOTrust), Програми розвитку ООН в Україні, Швейцарського фонду з протимінної діяльності.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.