https://www.high-endrolex.com/10 Відновлення навчального процесу на кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

16.05.2022
ІДУ НД ЦЗ

Відновлення навчального процесу на кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування

 

На виконання наказу ДСНС від 08.04.2022 № 193 «Про навчання в умовах воєнного стану в системі післядипломної освіти ДСНС у 2022 році» в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту (далі – Інститут) відновлено навчання з авіаційного пошуку і рятування, які передбачено наказом ДСНС від 21.12.2021 № 849 «Про організацію навчання в системі післядипломної освіти ДСНС України у 2022 р.».

На базі кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування 16 травня розпочато заняття навчальної групи з категорій начальників (заступників начальників) оперативно-координаційних центрів, начальників чергової зміни, старших помічників (помічників) чергової зміни з питань оперативного реагування оперативно-координаційних центрів ГУ ДСНС в областях та м. Києві, які залучаються до організації та проведення авіаційного пошуку і рятування в Україні.

На сьогодні практично жодне завдання з подолання наслідків надзвичайних ситуацій не вирішується без участі авіації. Авіація – це та основа, на базі якої будується мобільність і ефективність діяльності ДСНС на сучасному етапі та в майбутньому. А фахово підготовлений авіаційний персонал суттєво підвищує ефективність її застосування.

Навчальний процес в Інституті спрямований на приведення у відповідність вимогам професійної кваліфікації підготовки фахівців, що залучаються до організації та проведення заходів з авіаційного пошуку і рятування та формування мотивації до постійного самовдосконалення професійної компетентності.

Проведення навчання організовано в режимі онлайн на платформі для дистанційного навчання в асинхронному режимі Moodle.

 

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10