https://www.high-endrolex.com/10 Незабаром іспити. Виходимо на фінішну пряму! | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

17.02.2022
ЛЦЗ ЛДУ БЖД

Незабаром іспити. Виходимо на фінішну пряму!

                              

      В період з 01.02. 2022р.  до 01.03. 2022 р., відповідно до наказу МОН від 02.11.2021р. за №1166, в Україні проходить реєстрація випускників закладів загальної середньої освіти до складання ЗНО.

      Цьогорічні випускники в обов’язковому порядку складатимуть іспити з української мови, математики та історії України або ж англійської мови на вибір. Крім того, деякі ліцеїсти виявили бажання складати екзамени з географії, біології , хімії та фізики. 

       Педагогічним складом ліцею перед реєстрацією на основні сесії ЗНО на сайті УЦОЯО ще раз було проведено додаткові бесіди з випускниками щодо зваженого вибору предметів, які будуть необхідні їм при вступі до вищих навчальних закладів.

 

        На даний час усі випускники пройшли реєстрацію на сайті українського центру оцінювання якості освіти  та чекають на  свої Сертифікати із реєстраційними повідомленнями.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10