2 жовтня на запрошення співробітників кафедри спеціальної хімії та хімічної технології до Національного університету цивільного захисту України завітали учні приватного ліцею «МІР» (Майстерня індивідуального розвитку).
В рамках профорієнтаційної роботи НУЦЗУ кафедрою спеціальної хімії та хімічної технології організовано ознайомчу екскурсію з учнями приватного ліцею «МІР». Учні завітали на територію навчального закладу за адресою вул. Баварська, 7, де співробітники університету провели цікаву бесіду з ліцеїстами про історію провідного вишу Держслужби України з надзвичайних ситуацій, показали територію навчальної пожежно-рятувальної частини, газодимозахисну камеру, полосу психологічної підготовки. Також дітям продемонстрували лабораторії кафедри спеціальної хімії та хімічної технології. Майбутні абітурієнти прийняли участь у багатьох цікавих та яскравих дослідах.
![](http://edu-mns.org.ua/img/news/4342/IMG_4217.jpg)
![](http://edu-mns.org.ua/img/news/4342/dsc_8911-web[1].jpg)
![](http://edu-mns.org.ua/img/news/4342/dsc_8927-web[1].jpg)
![](http://edu-mns.org.ua/img/news/4342/dsc_8930-web[1].jpg)
![](http://edu-mns.org.ua/img/news/4342/dsc_8932-web[1].jpg)
![](http://edu-mns.org.ua/img/news/4342/IMG_4220.jpg)
Кафедра спеціальної хімії та хімічної технології НУЦЗУ