Роботу кафедри пожежної та рятувальної підготовки Національного університету цивільного захисту України у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Наукове забезпечення діяльності оперативно-рятувальних підрозділів (теорія та практика)» було розпочато з пленарного засідання, на якому представниками Донецького заводу гірничорятувальної апаратури було передано для використання в навчальному процесі регенеративного дихального апарату на стисненому кисні Р30Е та саморятівник 1ГИС-35.
Відразу після пленарного засідання було проведено практичне використання регенеративного дихального апарату на стисненому кисні Р30Е та саморятівник 1ГИС-35 в умовах теплодимокамери кафедри.
![4.JPG (800×600)](http://edu-mns.org.ua/img/news/5524/4.JPG)
![5.JPG (800×600)](http://edu-mns.org.ua/img/news/5524/5.JPG)
![6.JPG (800×600)](http://edu-mns.org.ua/img/news/5524/6.JPG)
![7.JPG (800×600)](http://edu-mns.org.ua/img/news/5524/7.JPG)
![8.JPG (800×600)](http://edu-mns.org.ua/img/news/5524/8.JPG)
Після практичного відпрацювання роботи апаратів кафедрою було організовано роботу секції, де взяли участь курсанти з наукового товариства кафедри, науково-педагогічний склад кафедри, а також гості з Головного управління ДСНС України в Харківській області та представники Донецького заводу гірничорятувальної апаратури.
![10.JPG (800×600)](http://edu-mns.org.ua/img/news/5524/10.JPG)
![11.JPG (800×600)](http://edu-mns.org.ua/img/news/5524/11.JPG)
Павло Ковальов, гачальник кафедри пожежної та рятувальної підготовки, прес-служба НУЦЗУ