В рамках вивчення навчальної дисципліни «Екологія надзвичайних ситуацій» з екологами третього курсу Національного університету цивільного захисту України було проведено практичне заняття на території парку «Молодіжний».
На цьому занятті під керівництвом доцента кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки к.т.н. Сергія Артем’єва майбутні фахівці з екології та збалансованого природокористування закріплювали знання, які були отримані на ландшафтно-екологічній практиці, та оволодівали новими практичними навичками.
Практична робота на приладі ПАБ-2А, вимірювання магнітних азимутів та дирекційних кутів, креслення схеми орієнтирів місцевості, вимірювання відстаней до предметів за розрахунковими формулами – ось перелік важливих питань, які повинні якісно виконувати фахівці з екологічних питань. На практичному занятті у парку «Молодіжний» саме за таким планом відпрацьовували фахові навички студенти НУЦЗУ.
На позитивний настрій студентів вплинула природа та добра погода, що у підсумку призвело виключно до високих оцінок. Заняття на місцевості – важлива складова підготовки фахівців з екологічних питань.
![](http://edu-mns.org.ua/img/news/4308/SAM_4675.JPG)
![](http://edu-mns.org.ua/img/news/4308/SAM_4678.JPG)
![](http://edu-mns.org.ua/img/news/4308/SAM_4679.JPG)
Студенти 3 курсу факультету техногенно-екологічної безпеки