https://www.high-endrolex.com/10 «Рятівник» - чемпіон Черкас з міні-футболу | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

11.03.2013
ЧІПБ НУЦЗУ

«Рятівник» - чемпіон Черкас з міні-футболу

9 березня у Палаці спорту «Будівельник» фінальний матч Чемпіонату міста з міні-футболу подарував усім присутнім позитивні емоції та гарну гру. У вирішальному поєдинку змагалися команда Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля «Рятівник» та команда «Цетус» (м. Черкаси).
   Рахунок у матчі відкрив Віталій Тусь, який забив неочікуваний та швидкий гол у ворота суперника. Це був єдиний гол у першому таймі.
    Одразу ж після перерви «Цетус» зрівняв рахунок – 1:1. Деякий час тривала рівна гра і жоден із суперників не хотів поступатися місцем у фіналі. Коли матч наближався до завершення, напруга істотно зросла. Напружена боротьба закінчилась яскравою перемогою команди академії з рахунком 3:2. «Рятівник» вдруге став чемпіоном Черкас.