https://www.high-endrolex.com/10 На базі АПБ пройшли змагання з армреслінгу серед силовиків Черкащини | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

08.11.2012
ЧІПБ НУЦЗУ

На базі АПБ пройшли змагання з армреслінгу серед силовиків Черкащини

2 листопада на базі спортивно-оздоровчого комплексу Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) в рамках комплексних змагань «Динаміада-2012» пройшов Чемпіонат Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України з армреслінгу, участь в якому взяли 14 команд підрозділів правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб Черкащини.
    Спортсмени змагалися за першість у семи вагових категоріях. Особливо відзначилися члени команди Академії пожежної безпеки, які вибороли перші та другі місця у шести із семи вагових категорій. Зокрема, чемпіонами змагань стали курсант 4 курсу факультету пожежно-рятувальної діяльності (А) Дмитро Доценко (у ваговій категорії до 70 кг), курсанти 4 курсу факультету пожежно-профілактичної діяльності Руслан Муцалханов (до 75 кг) і Володимир Черниш (до 80 кг), а також старший лейтенант служби цивільного захисту Віталій Назаренко (до 90 кг); другі місця посіли курсант 3 курсу факультету пожежно-профілактичної діяльності Олександр Лісний (до 85 кг) та курсант 5 курсу факультету управління Олександр Поперечний (понад 100 кг).
    У загальнокомандному заліку команда АПБ посіла перше місце. Друге місце виборола команда Управління служби безпеки у Черкаській області, третє місце – команда Територіального управління МНС у Черкаській області.