«Комплексна лабораторія механіки і матеріалів розрахована на 30 осіб. Удосконалена обладненням і устаткуванням таким чином, що дає змогу проводити експерементальні навчальні роботи, а також використовувати для проведення практичних занять з теоретичнії механіки, технічної механіки, опіру матеріалів, деталей машин, теорії машин і механизмів, матеріалознавства та технології матеріалів, метрології, стандартизації, методики і організації наукових дослідів», - прокоментував прес-службі університету завідувач кафедри прикладної механіки Сергій Вамболь.
![](http://edu-mns.org.ua/img/news/3430/1-1.JPG)
Механічні преси ДМ-30 дозволяють проводити випробування сталевих зразків під час лекцій з «Прикладної механіка» та «Матеріалознавства». Діючи макети коробки відбору потужності аварійно-рятувального автомобіля, редукторів передач дозволяють наочно демонструвати роботу механізмів.
![](http://edu-mns.org.ua/img/news/3430/2-1.JPG)
Комплекс вимірювального обладнання різної точності дозволяє проводити заняття з метрології та стандартизації. Наочні стенди і плакти розташовані в аудиторії є помічниками у вивченні дисциплін кафедри. Працівники кафедри вдячні всім, хто приймав участь в удосконаленні комплексної лабораторії.
Лариса Кощеварова
сектор взаємодії з громадськістю та ЗМІ
фото – кафедра прикладної механіки