Новини навчальних закладів
19 березня команда КВН «Зворотна тяга» Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) взяла участь у другому турі Чемпіонату Асоціації КВН України, що пройшов у м. Переяслав-Хмельницький.
Позмагатися за перемогу до міста музеїв приїхало дев’ять команд КВН. Супротивниками «Зворотної тяги» стали команди з міст Київ, Харків, Одеса та Кривий Ріг.
До програми Чемпіонату увійшли чотири ігрових конкурси: візитка, розминка, імпровізація та конкурс однієї пісні. «Зворотна тяга» не тільки отримала впевнену перемогу за результатами проведених конкурсів, а й стала одноосібним переможцем другого туру за результатами двох ігор.
Відтепер на КВНівців Академії пожежної безпеки та їх вболівальників чекає півфінальна частина Чемпіонату, яка обіцяє бути не менш яскравою.
Сектор ЗГ та ЗМІ АПБ
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.