Новини навчальних закладів
16 лютого Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) провела День відкритих дверей. Ознайомитися з навчальним закладом приїхало понад 350 учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл та їх батьків не тільки з міст і сіл Черкащини, а й з 10 інших областей України.
Під час проведення Дня відкритих дверей на першому поверсі адміністративно-навчального корпусу до уваги гостей було представлено виставку науково-методичних досягнень кафедр (навчально-методичної літератури, авторських науково-методичних та раціоналізаторських розробок тощо), демонструвалися відеофільми про життя та діяльність навчального закладу, працювали довідково-інформаційні столи, за якими працівники академії надавали консультації щодо вступу на навчання, ознайомлювали присутніх, що в академії діють курси довузівської підготовки, роздавали професійно-орієнтовану інформаційну продукцію та свіжий номер вісника навчального закладу “Вогнеборець”.
Розподілені на групи відвідувачі в супроводі гідів з числа курсантів та студентів АПБ ознайомилися з матеріально-технічною базою навчального закладу, побачили лекційні зали, кабінети, лабораторії, електронну бібліотеку, народний музей академії та куточки пам’яті її випускників Героїв Чорнобиля Володимира Правика і Віктора Кібенка, сфотографувалися біля монументу “Героям Чорнобиля”, відвідали навчальну пожежно-рятувальну частину та спортивно-оздоровчий комплекс, де у цей час тренувалися збірні команди – учасники Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту в закритих приміщеннях.
Під час зібрання гостей у Центрі культури та дозвілля навчального закладу, відбулася зустріч з проректором академії з наукової роботи та міжнародного співробітництва майором служби цивільного захисту Анатолієм Каплею, проректором академії – деканом факультету пожежної безпеки та охорони праці Тетяною Нікітіною та відповідальним секретарем приймальної комісії майором служби цивільного захисту Андрієм Снісаренком, які розповіли про організацію навчального процесу в АПБ, про напрями підготовки і спеціальності, які можна отримати в академії, умови проживання курсантів та студентів, ознайомили з умовами вступу на навчання та дали вичерпні відповіді на усі запитання молоді та її батьків.
Завершилася зустріч з майбутніми абітурієнтами концертом учасників художніх колективів та показовими виступами курсантів навчального закладу.
Під час цілої низки заходів, розроблених до Дня відкритих дверей, гості пересвідчилися в тому, що навчальний процес в Академії пожежної безпеки має чітке практичне спрямування, а вихованці мають можливість розвивати свої творчі здібності й таланти, насичено та цікаво проводити вільний від занять час.
Сектор ЗГ та ЗМІ АПБ
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.