https://www.high-endrolex.com/10 Харківський рятувальник став чемпіоном світу з кікбоксингу | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

07.11.2011
НУЦЗУ

Харківський рятувальник став чемпіоном світу з кікбоксингу

27-30 жовтня в італійському місті Маріна-ді-Каррара пройшов чемпіонат світу з бойових мистецтв. Помірятись силою на міжнародних перегонах з’їхалися близько 900 спортсменів із 20 країн світу. Переможцем у ваговій категорії до 64 кілограмів став другокурсник факультету техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України Максим Богданов. Золоту медаль виборов юнак у фіналі. «Бій із італійським спортсменом Дефапо закінчився нокаутом, - говорить «новоспечений» чемпіон. – Його я вважаю достойним суперником». Максим є вихованцем Заслуженого тренера України Андрія Літвіненка. Рішучий і наполегливий у досягненні своєї мети, чемпіон не хоче зупинятись на досягнутому. Юнак має ціль стати двократним чемпіоном світу і заслуженим майстром спорту з кікбоксингу.
Слід зазначити, що на міжнародних змаганнях Україну представляли близько 40 спортсменів, 4 з них – із Харкова.