https://www.high-endrolex.com/10 Чемпіонат України з армспорту | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

26.03.2011
НУЦЗУ

Чемпіонат України з армспорту

З 20 березня по 22 березня 2011 року в м. Одеса проводився Чемпіонат України серед юніорів з арм-спорту, де приймали участь курсанти 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Зарицький С.В. та Макуха Б.П. Для курсанта Макухи це були перші змагання такого рівня, але незважаючи на це він показав гарні результати, зайнявши 8 місце на лівій руці та 6 місце на правій руці.

Курсант Зарицький С.В., як завжди показав, що він у своїй ваговій та віковій категорії найсильніший, зайнявши 1 місце на лівій і 2 місце на правій руці, та знову підтвердив статус Чемпіона України. Після цих змагань він отримав допуск до змагань на першість Чемпіонату України з арм-спорту серед чоловіків, який буде проходити у м. Харкові.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших великих перемог, як у спорті, так і у житті!