https://www.high-endrolex.com/10 Успіх спортсменів АПБ на Кубку Черкаської області з боксу | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

04.11.2013
ЧІПБ НУЦЗУ

Успіх спортсменів АПБ на Кубку Черкаської області з боксу

З 1 по 3 листопада на базі Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля проходив Кубок Черкаської області з боксу серед чоловіків. У змаганнях брало участь вісім команд, серед них команда академії.
Весь турнір пройшов у запеклій боротьбі. У кожній команді були боксери, які вважалися фаворитами у своїх вагових категоріях.
Приємно, що у справжній чоловічій боротьбі представники академії показали високий рівень підготовки та майстерності. Курсант 5-го курсу Андрій Тютюнник посів перше місце у ваговій категорії до 75 кг, курсант 4-го курсу Сергій Харченко зайняв I місце у ваговій категорії до 81 кг, випускник АПБ імені Героїв Чорнобиля Віталій Максимів виборов перше місце у ваговій категорії до 69 кг.