https://www.high-endrolex.com/10 На першість АПБ | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

20.09.2011
ЧІПБ НУЦЗУ

На першість АПБ

В Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) завершилися щорічні командні змагання на першість навчального закладу з міні-футболу та перетягування канату, присвячені Дню фізичної культури і спорту України.
    Переможці були визначені під час фінальної частини змагань, яка відбулася 17 вересня.
    У міні-футболі перше місце виборола команда 2 курсу факультету пожежно-профілактичної діяльності (ФППД), друге місце посіла команда 5 курсу факультету управління, третє місце – команда 4 курсу факультету пожежно-рятувальної діяльності (ФПРД) «А».
    У перетягуванні канату чемпіоном академії стала команда 3 курсу ФППД, друге місце посіла команда 4 курсу ФПРД «А». третє місце – команда 4 курсу ФПРД «Б».