https://www.high-endrolex.com/10 Друга субота вересня – День фізичної культури і спорту України | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Новини навчальних закладів

13.09.2011
ЧІПБ НУЦЗУ

Друга субота вересня – День фізичної культури і спорту України

11 вересня в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) пройшли щорічні особисто-командні змагання на першість навчального закладу з легкої атлетики та перетягування канату, присвячені Дню фізичної культури і спорту України. Участь у змаганнях взяло 10 команд з факультету пожежно-профілактичної діяльності (ФППД), факультету пожежно-рятувальної діяльності (ФПРД), факультету управління, а також факультету пожежної безпеки та охорони праці.
    За результатами легкоатлетичного кросу на дистанціях 1000 та 3000 метрів у загальнокомандному заліку перше місце виборола команда 2 курсу ФППД, друге місце посіла команда 3 курсу ФППД, третє місце – 4 курсу ФПРД «Б».
    В особистому заліку на дистанції 1000 метрів серед чоловіків перше місце виборов курсант III курсу ФППД Сергій Бухаров, друге – курсант III курсу ФППД Іван Рудик, третє – курсант IV курсу ФПРД «Б» Дмитро Гавриленко. На цій же дистанції серед жінок кращою стала курсант IV курсу ФПРД «Б» Людмила Гикавчук, друге місце виборола курсант IV курсу ФПРД «Б» Олена Качан, третє – курсант II курсу ФППД Анастасія Титаренко.
    За результатами легкоатлетичного кросу на дистанції 3000 метрів чемпіоном став курсант III курсу ФПРД Фарход Іргашев, друге місце виборов курсант II курсу ФППД Леонід Сотніченко, третє – курсант II курсу ФППД Андрій Бричка.
    Фінальні змагання з перетягування канату відбудуться 17 вересня. Участь в них візьмуть команди 4 курсу ФПРД «Б», 4 курсу ФПРД «А», 1 курсу ФППД та 3 курсу ФППД.