Новини навчальних закладів
7 травня одна з навчальних груп 3-го курсу спеціалізації «Охорона праці» (випускники технікумів) під керівництвом завідувача кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України Сергія Артемʼєв відвідала виїзне практичне заняття на території одного з потужних підприємств харчової промисловості Слобожанщини – ЛВЗ «Прайм».
27 квітня молоді вчені кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ, які навчаються за спеціалізацією «Охорона праці» – Поліканова Ольга, Сасін Євген, Нежута Юлія, Кузьменко Антон та Зубаха Марія під керівництвом старшого викладача кафедри Цимбала Богдана стали учасниками XVIІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції курсантів, студентів, аспірантів та ад’юнктів «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ОХОРОНИ ПРАЦІ», що відбулася у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.
26 квітня молоді науковці кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки – старший викладач Цимбал Б.М.,доцент Шароватова О.П., курсант 3-го курсу Поліканова Ольга, студенти Сасін Євген, Нежута Юлія, Кузьменко Антон та Зубаха Марія взяли активну участь у XVI Міжнародній науково-методичній конференції «Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука, практика: БЖДЛ-2018», яка відбулася у Національному університеті «Львівська політехніка».
25-26 квітня у Харківському національному університеті будівництва та архітектури відбулась щорічна міжнародна науково-технічна конференція «Екологічна і техногенна безпека. Охорона водного і повітряного басейнів. Утилізація відходів» (студентська секція).
На базі факультету цивільного захисту НУЦЗУ було проведено олімпіаду з дисципліни «Правові основи організації та забезпечення цивільного захисту».
25 квітня 2018 року науково-педагогічними працівниками кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки факультету цивільного захисту було проведено олімпіаду. Вітаємо переможців олімпіади з дисципліни «Основи спеціальної та військової підготовки» (Розділ №5 «Радіаційний, хімічний та біологічний захист») серед курсантів та студентів перших курсів навчального закладу.
Відповідно до програми перебування фахівців Національного університету цивільного захисту України в Балтійській міжнародній академії (м. Рига, Латвія) учасники делегації від навчально-науково-виробничого центру: начальник наукового відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту, д.держ. упр, доцент Володимир Мороз і старший науковий співробітник наукового відділу з проблем державної безпеки, к.держ.упр. Світлана Мороз - провели комунікативний захід із студентами бакалаврських програм цієї академії.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.