Новини навчальних закладів
23 жовтня доценти кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ Лобойченко В.М. та Бригада О.В. разом зі здобувачами вищої освіти, що входять до наукового товариства кафедри, у режимі онлайн взяли участь у роботі VI Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти, аспірантів та молодих учених «Галузеві проблеми екологічної безпеки».
Нещодавно на базі Львівського державного університету внутрішніх справ було проведено у режимі онлайн Конкурс на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію в апараті МВС, територіальних органах, закладах, установах і підприємствах, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України у 2020 році. Захід відбувся відповідно до наказу МВС від 25 березня 2020 року № 300.
22-23 жовтня 2020 року доценти кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ Богдан Цимбал та Ольга Рибалова взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Екологічні проблеми навколишнього середовища та раціонального природокористування в контексті сталого розвитку», де представили доповідь «Небезпечне збільшення лісових пожеж в умовах змін клімату в Харківській області».
22 жовтня відбулася онлайн відеоконференція між представниками закладів вищої освіти, наукових установ та тренувальних центрів 42 держав Європейської співдружності та їхніх партнерів, що спеціалізуються на підготовці рятувальників різного профілю.
21 жовтня науковці кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Національного університету цивільного захисту України Юліана Гапон та Максим Кустов взяли участь у Симпозіумі Міжнародної Асоціації з Електрохімії 5th ISE Satellite Student Regional Symposiumon Electrochemistry in Ukraine «Promising Materials and Processes in Applied Electrochemistry».
Діана Медведєва, курсантка 3-го курсу факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України, стала стипендіаткою на отримання стипендії Харківського міського голови “Обдарованість” для дітей та молоді на 2020/2021 навчальний рік.
16 жовтня представники наукового товариства молодих вчених, курсантів та студентів кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища Національного університету цивільного захисту України взяли участь у представницькому Міжнародному екологічному форумі «Еко форум – 2020» у м. Запоріжжя.
16 жовтня 2020 року згідно із дозволом Міністерства освіти і науки України об 11.00 відбулось засідання гуманітарної секції науково-технічної ради університету, де було розглянуто звіти майбутніх докторів філософії з публічного управління та адміністрування
15 жовтня 2020 р. в навчально-науково-виробничому центрі НУЦЗУ науково-педагогічні працівники кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту та керівництво центру провели зустріч-нараду з ад’юнктами та аспірантами усіх форм навчання.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.