Новини навчальних закладів
21 лютого до Дня захисника Вітчизни працівники Національного університету цивільного захисту України разом із харківськими школярами, вчителями та батьками провели акцію «Зробимо життя безпечним разом з НУЦЗУ» у рамках Всеукраїнського проекту «Моральний вчинок» під гаслом – «Співпраця заради порятунку» під патронатом Харківської Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації і Департаменту освіти Харківської міської ради.
21 лютого у спеціалізованій вченій раді Національного університету цивільного захисту України відбувся захист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю «Психологія діяльності в особливих умовах».
19 лютого 2014 року на кафедрі охорони праці та техногенно-екологічної безпеки відбувся комплексний державний екзамен серед слухачів заочної форми навчання на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» за напрямом підготовки «Охорона праці (за галузями)».
20 лютого науково-педагогічні працівники кафедри пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій Національного університету цивільного захисту України розпочали проведення лабораторного заняття з теми «Дослідження стану заземлення» з навчальної дисципліни «Електротехніка та пожежна профілактика в електроустановках» з курсантами та студентами 3-х курсів факультетів цивільного захисту, оперативно-рятувальних сил, пожежної безпеки, техногенно-екологічної безпеки
19 лютого у навчальній аудиторії Національного університету цивільного захисту України відбулася зустріч курсантів та студентів соціально-психологічного факультету із доктором економічних наук професором, членом Асоціації російськомовних вчених штату Масачусет (США), Російської академії природничих наук Валерієм Бабичем.
18 лютого науково-педагогічні працівники кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Національного університету цивільного захисту України провели виїзне практичне заняття з курсантами та студентами факультету цивільного захисту
21 лютого Національний університет цивільного захисту України з нагоди святкування Дня захисника Вітчизни проводить широкомасштабну соціально-просвітницьку акцію «Зробимо життя безпечним разом із НУЦЗУ» (далі - Акція) у рамках Всеукраїнського проекту «Моральний вчинок» під гаслом «Співпраця заради порятунку» під патронатом Харківської Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації і Департаменту освіти Харківської міської ради.
17-18 лютого доцент кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Національного університету цивільного захисту України Трегубов Д.Г. взяв участь у ХІІ міжнародній науково-практичній конференції з проблем освіти “Пріоритети розвитку сучасної освіти: теорія, методологія, практика”, що відбулася у Харківському гуманітарному університеті “НУА”
19 лютого науково-педагогічні працівники кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України у межах вивчення нормативної дисципліни «Метрологія, стандартизація і сертифікація у сфері екологічної безпеки»
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.