Новини навчальних закладів
Харківських учнів готують на випадок надзвичайних ситуацій у місті. Пропонуємо фоторепортаж загальноміської акції «Зробимо життя безпечним разом з НУЦЗУ» Віктора Кочетова, журналіста обласної газети «Слобідський край». Нагадаємо, що загальноміська соціально-просвітницька акція пройшла 29 жовтня у міському Палаці у Харківському Палаці дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Харківської області і зібрала майже 350 учнів із 35 шкіл міста Харкова.
31 жовтня полтавські рятувальники продемонстрували взірець того, як потрібно діяти під час виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру: злагоджено, професійно та скоординовано. Відпрацювання вмінь та професійних навичок працівників Служби порятунку пройшло за участі Голови ДСНС України Сергія Бочковського
Понад 300 школярів з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Полтавської, Сумської, Херсонської, Миколаївської, Харківської областей виявили бажання стати рятувальниками, відвідавши 1 листопада день відкритих дверей в Національному університеті цивільного захисту України.
29.10.2014 р. заступник начальника кафедри наглядово-профілактичної діяльності Національного університету цивільного захисту України майор служби цивільного захисту Савченко О.В., слухачі магістратури управління старший лейтенант служби цивільного захисту Харламов В.В. та лейтенант служби цивільного захисту Закарян Е.Ж. в рамках акції «Абетка рятувальника-2014» провели урок безпеки з учнями 1 класів загальноосвітньої середньої школи №139 м. Харкова.
29 жовтня соціально-просвітницька акція «Зробимо життя безпечним разом із НУЦЗУ» пройшла у Палаці дитячої та юнацької творчості міста Харкова, де зібралися майже 400 педагогів, учнів та їх батьків з 30 освітніх закладів Харківщини.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.