Новини навчальних закладів
25 листопада відповідно до спільного проекту ДСНС України з Координатором проектів ОБСЄ в Україні (КПОУ) «Розвиток національного потенціалу з управляння загрозами від забруднення вибухонебезпечними залишками війни і боєприпасами в Україні» відбулось проведення моніторингової поїздки експертів для оцінки застосування навчальних матеріалів, виготовлених за підтримки КПОУ, із Міжнародних стандартів протимінної діяльності (IMAS) та Міжнародних технічних настанов щодо боєприпасів (IATG) у процесі підготовки персоналу піротехнічних підрозділів ДСНС України.
20-22 листопада 2014 року на базі Національної академії педагогічних наук України та Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України за підтримки Товариства психологів України та Центру практичної філософії відбувся ІІІ Всеукраїнський психологічний конгрес з міжнародною участю «Особистість в сучасному світі».
Щороку освітяни та рятувальники об’єднують свої зусилля та проводять різноманітні заходи, мета яких навчити підростаюче покоління основам безпечної життєдіяльності та вміти їх застосовувати у повсякденному житті. 21 листопада на центральній площі ім. Леніна міста Чугуїв Харківської області у рамках Всеукраїнського «Тижня безпеки» університет Держслужби з надзвичайних ситуацій провів акцію «Зробимо життя безпечним». На демонстраційні майданчики рятувальників завітали майже 400 школярів, батьків, вчителів Чугуївщини. Захід відбувся за участі працівників Чугуївського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області
Тривожні події, що нині відбуваються у нашій країні, сколихнули свідомість мільйонів, не лишаючи байдужим жодного українця. Прагнення підтримати українських військових, що знаходяться у зоні АТО, а також посилити патріотичні настрої серед населення різних куточків України виявили курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.
20 листопада до Всесвітнього дня дитини на кафедрі охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція « Безпека праці: освіта, наука, практика».
21 листопада до Всесвітнього дня дитини Національний університет цивільного захисту України за участі рятувальників Чугуївщини, підтримки голови чугуївської міськради, керівництва районної держадміністрації та під патронатом губернатора Харківщини Ігоря Балути проведе широкомасштабну соціально-просвітницьку акцію «Зробимо життя безпечним разом із НУЦЗУ».
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.