Новини навчальних закладів
13 березня працівники та курсанти Національного університету цивільного захисту України у рамках акції «Абетка рятувальників» провели навчально-тренінгові заняття з безпеки життєдіяльності для заступників директорів харківських шкіл та спеціалістів (методистів) управлінь освіти, відповідальних за організацію роботи з питань безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу. До акції, що відбулася у середній загальноосвітній школі № 150, було залучено понад 200 педагогів зі 150 освітніх закладів Харківщини.
12 березня науково-педагогічні працівники кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України разом зі студентами 2-го курсу соціально-психологічного факультету навчального закладу розпочали весняний «футбольний сезон» виїзних практичних занять на базі стадіону ФК «Металіст».
12 березня на базі факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Наукове забезпечення діяльності оперативно-рятувальних підрозділів (теорія та практика)».
13 та 16 березня працівники, курсанти та студенти Національного університету цивільного захисту України у рамках акції «Абетка рятувальників» проведуть навчально-тренінгові заняття з безпеки життєдіяльності для заступників директорів харківських шкіл та спеціалістів (методистів) управлінь освіти, відповідальних за організацію роботи з питань безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу. До акції буде залучено понад 250 педагогів зі 150 освітніх закладів Харківщини.
З 23 лютого по 6 березня відбулися навчальні курси з підготовки інструкторів з протидії саморобним вибуховим пристроям на базі інженерного батальйону Збройних Сил Словацької Республіки у м. Середь.
Згідно з Указом Президента України № 126/2015 „Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня” випускницю соціально-психологічного факультету, провідного фахівця відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення управління персоналом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту Херхадзе Ірму Автандилівну за вагомі професійні здобутки та самовіддане служіння Українському народові нагороджено орденом княгині Ольги III ступеня.
5 березня у клубі університету відбулася щорічна конференція трудового колективу навчального закладу, під час якої ректор НУЦЗУ генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий відзвітував про роботу на посаді за минулий рік.
Розпочались збори з хвилини мовчання. Присутні вшанували пам’ять трьох відданих своїй справі та Україні співробітників Служби порятунку, які загинули 4 березня. На конференції, що пройшла відповідно до вимог Закону України «Про вищу освіту», були присутніми керівництво, науково-педагогічні працівники.
5 березня відбулось чергове виїзне заняття з дисципліни «Виробнича санітарія» для курсантів та студентів 2-го курсу Національного університету цивільного захисту України напряму підготовки «Охорона праці», організоване за підтримки керівництва державного підприємства ХМЗ «ФЕД» доцентом кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Оленою Шароватовою.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.