Новини навчальних закладів
4 вересня на базі Печенізької територіальної ділянки рибінспекції «Ковш-причал» (селище Мартове) у рамках Акції «Наука і громадськість Харківщини - на варті збереження водних екосистем» працівники і курсанти Національного університету цивільного захисту України проведуть з працівниками Управління Харківрибоохорони і рибного промислу практичні заняття за такими напрямами: «Пожежна безпека під час пересування на моторних човнах», «Дії при виявленні вибухонебезпечних предметів», «Перша медична допомога при надзвичайних ситуаціях і травмуваннях», «Небезпечні ситуації на воді та їх уникнення».
1 вересня ад’юнкт ад’юнктури старший лейтенант служби цивільного захисту Віталій Попов та курсанти факультетів цивільного захисту і оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України відвідали Державну гімназію-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».
День знань - це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим, для кожного. Свято Першого дзвоника - подія актуальна й урочиста. Колектив Національного університету цивільного захисту України, за доброю традицією, протягом тринадцяти років поспіль вітає своїх підшефних - вихованців Харківського обласного спеціалізованого навчально-виховного комплексу для дітей з вадами слуху.
Під час проходження практики в Олександрійському МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області курсант 4-го курсу факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України Ілля Іванченко разом з інспекторським складом взяв участь у рейді з перевірки готовності загальноосвітніх навчальних закладів міста Олександрії та олександрійського району до нового 2015-2016 навчального року.
У Харкові, 6 вересня, з 11.00 на алеях саду імені Шевченка та на майданчику біля ККЗ «Україна» стартує осінній марафон «Наукових пікніків». НУЦЗУ – традиційний учасник наукового марафону. Харків’яни стануть рятувальниками, екстремальними психологами, екологами, хіміками, піротехніками, пожежними інспекторами. І не тільки. До 16.00 учасники «пікніків» всіх вікових категорій матимуть можливість взяти участь в наукових експериментах. Вхід вільний і безкоштовний.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.