Новини навчальних закладів
10-14 травня вперше в Україні за підтримки Американської Асоціації Географів та Державного Департаменту США на базі Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна був проведений тренінг-семінар «Secondary Cities Workshop», який є першим етапом реалізації спільного міжнародного проекту з підвищення готовності населення до дій в надзвичайних ситуаціях в умовах великого міста, з акцентом на вразливі групи населення, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та людей з обмеженими можливостями.
Доцент кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін Національного університету цивільного захисту України Михайло Харламов взяв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноватика суспільствознавчої освіти ХХІ сторіччя: виклики і шляхи розвитку», що відбулася на базі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та Національного історико-археологічного заповідника «Ольвія».
14 травня на навчально-тренувальному полігоні Національного університету цивільного захисту України, що в урочищі Фігурівка Харківської області, відбулося відкриття табірного збору для 162 першокурсників навчального закладу.
12 травня в малій залі Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради відбулося нагородження переможців районного етапу міського конкурсу «Молода людина року 2015», організатором якого є комітет у справах сім’ї, молоді та спорту по Київському району Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.
14 травня о 10.00 відбудеться урочисте відкриття табірних зборів, де будуть присутніми керівництво університету, гості та батьки першокурсників.
9 травня з нагоди 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вшанувати пам'ять героїв, загиблих заради миру на землі, на Меморіалі Слави та Меморіальному комплексі "Висота маршала І.С. Конєва" зібрались жителі та гості міста.
8 травня перший проректор Національного університету цивільного захисту України полковник служби цивільного захисту Володимир Коврегін, начальник відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи полковник служби цивільного захисту Юрій Хуртов, науково-педагогічні працівники, а також парадний розрахунок навчального закладу стали учасниками заходів з нагоди Дня пам'яті і примирення, що пройшли у Харкові.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.