https://www.high-endrolex.com/10 Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій - :: Версія для друку

 23.04.2024

Науково-освітній портал навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій
http://www.edu-mns.org.ua

Освітні новини

27.11.2019
НМЦ

онлайн сервис проверки дипломов

В Україні стартувала робота сервісу перевірки документів про вищу освіту. Сервіс дозволяє підтверджувати справжність документів про вищу освіту державного зразка, видані з 2000 року.

Роботу сервісу забезпечує Державне підприємство «Інфоресурс».

Зокрема, платформа дозволяє отримувати юридичне підтвердження достовірності диплома безпосередньо на електронну пошту.

За словами міністра освіти і науки Анни Новосад, Міносвіти активно працює над створенням зручних сервісів для надання адмінпослуг.

«Таким чином ми формуємо культуру взаємодії державних органів з ключовими стейкхолдерами - звичайними громадянами. Тепер вони, не виходячи з дому, в два кліка можуть отримати документ, що підтверджує справжність диплома », - зазначила міністр.

Для підтвердження достовірності документів достатньо заповнити форму на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти, вказавши реквізити диплома і персональні дані його власника.

Система формує підтвердження, накладає на нього електронний підпис і печатку і відправляє на вказану в запиті електронну адресу протягом трьох робочих днів.

Звертатися з таким запитом можуть не тільки фізичні особи, які є власниками дипломів. Це також можуть робити установи вищої освіти, народні депутати, офіційні установи, журналісти та інші зацікавлені особи, маючи дані документа про освіту.

Разом з тим, недоступною залишається тільки інформація про випускників вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів.

ПЕРЕЙТИ ДО СЕРВІСУ

Повернутися до списку новин


© 2004-2024 EDU-MNS.org.ua
https://www.high-endrolex.com/10