https://www.high-endrolex.com/10 Про хід навчання навчальної групи ФН-17 з категорії «Особи, які очолюють спеціалізовані служби цивільного захисту, утворені центральними та місцевими органами виконавчої влади та їх заступники» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

12.11.2021
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальної групи ФН-17 з категорії «Особи, які очолюють спеціалізовані служби цивільного захисту, утворені центральними та місцевими органами виконавчої влади та їх заступники»

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України  від 16 грудня 2020 р. № 1588-р на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Особи, які очолюють спеціалізовані служби цивільного захисту, утворені центральними та місцевими органами виконавчої влади та їх заступники».
Враховуючи карантинні обмеження, навчання проводилось у період з
01 листопада по 12 листопада 2021 року у форматі он-лайн занять із використанням навчальних матеріалів та тестових завдань на платформі дистанційного навчання Інституту.
Усі слухачі навчальної групи успішно виконали програму навчання та на якісному рівні підготували випускні роботи з тематики цивільного захисту, що безпосередньо пов’язана із діяльністю керівників спеціалізованої служби цивільного захисту, утворені центральними та місцевими органами виконавчої влади.
По завершенню навчання було проведено круглий стіл щодо обміну думками з організаційних та навчальних питань за участю начальника кандидата технічних наук, старшого наукового співробітника полковника служби цивільного захисту Сергія Огурцова   та  керівника навчальної групи, старшого викладача кафедри організації заходів цивільного захисту Івана Соколовського.
Слухачі висловили слова вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за організацію та проведення занять з функціонального навчання. Особливу увагу слухачі приділили прикладним аспектам організації заходів цивільного захисту, що були розглянуті на заняттях.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10