RSS

Новини навчальних закладів

29.10.2021
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальної групи ФН-16 з категорії «Керівники державних органів та їх заступники»

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1588-р на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Керівники державних органів та їх заступники».

Навчання проводилось за дистанційною формою в період з 18 по 29 жовтня 2021 року. Усі слухачі успішно виконали програму навчання та на якісному рівні виконали випускні роботи з актуальної тематики у сфері цивільного захисту.

По завершенню навчання було проведено круглий стіл щодо обміну думками з організаційних та навчальних питань за участю заступника начальника Інституту з навчальної роботи, кандидата технічних наук, доцента, полковника служби цивільного захисту Сергія Єременка, начальника кафедри організації заходів цивільного захисту, кандидата технічних наук, старшого наукового співробітника, полковника служби цивільного захисту Сергія Огурцова та керівника навчальної групи професора кафедри, кандидата військових наук, доцента Валерія Мазуренка.

Слухачі висловили слова щирої вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за отримані знання.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.