https://www.high-endrolex.com/10 Продовжується навчання з підвищення кваліфікації фахівців дослідно-випробувальних лабораторій | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

25.10.2021
ІДУ НД ЦЗ

Продовжується навчання з підвищення кваліфікації фахівців дослідно-випробувальних лабораторій

В Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту триває проведення навчання з підвищення кваліфікації фахівців дослідно-випробувальних лабораторій територіальних органів ДСНС, що передбачено наказом ДСНС від 23.12.2020 № 682 «Про організацію навчання в системі післядипломної освіти ДСНС у 2021 році» впродовж 18-29 жовтня 2021 року. Підвищення кваліфікації проводиться дистанційно в онлайн форматі для 14-ти фахівців лабораторій із Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей і міста Києва.
За підсумками першого тижня у результаті самостійного опанування навчального матеріалу фахівцями лабораторій підготовлено реферати за індивідуально обраними темами.
Другий тиждень підвищення кваліфікації розпочато професором кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення, кандидатом юридичних наук Ігорем Васильєвим.
Впродовж цього тижня також передбачені заняття за участі фахівців відділу досліджень, статистики пожеж та надзвичайних ситуацій науково-дослідного центру протипожежного захисту; підрозділів науково-випробувального центру; секторів метрології та системи якості.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10