RSS

Новини навчальних закладів

22.10.2021
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальної групи №15 з категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади»

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади». На кафедрі навчалися представники: Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства оборони України. Міністерства цифрової трансформації, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Державної регуляторної служби України, Державної аудиторської служби України, Державної служби якості освіти, Державної служби геології та надр України, Державної екологічної інспекції України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Пенсійного фонду України, Верховного Суду України.

Навчання проводилось за дистанційною формою в період з 11  по 22 жовтня 2021 року. За визначений період слухачі успішно виконали програму навчання та на високому навчально-методичному рівні виконали випускні роботи на актуальну тематику у сфері цивільного захисту. Заключне заняття, що проводилось методом круглого столу, було організовано начальником навчально-методичного відділу, к.держ.упр., полковником служби цивільного захисту Сергієм Павловим, професором кафедри організації заходів цивільного захисту, к.військ.н., доцентом Валерієм Мазуренком та керівником навчальної групи викладачем кафедри, к.т.н., доцентом Валерієм Юрченком. На цьому занятті було проведено обмін інформацією щодо організації навчального процесу.

Слухачі висловили слова щирої вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за отримані знання.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.