https://www.high-endrolex.com/10 Розпочато підвищення кваліфікації другої групи фахівців дослідно-випробувальних лабораторій територіальних органів ДСНС | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

18.10.2021
ІДУ НД ЦЗ

Розпочато підвищення кваліфікації другої групи фахівців дослідно-випробувальних лабораторій територіальних органів ДСНС

Відповідно до наказу ДСНС від 23 грудня 2020 р. № 682 «Про організацію навчання в системі післядипломної освіти ДСНС у 2021 році» 18 жовтня в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту розпочато проведення навчання з підвищення кваліфікації групи 2-ДВЛ з категорії «Фахівці дослідно-випробувальних лабораторій ГУ ДСНС в областях і місті Києві».
З вітальним словом до учасників навчання звернувся начальник навчально-методичного відділу ІДУ НД ЦЗ, кандидат наук з державного управління, полковник служби цивільного захисту Сергій Павлов. Також участь у відкритті занять взяли: завідувач сектору дистанційного навчання Інна Онатій, керівник навчальної групи – начальник відділу досліджень, статистики пожеж та надзвичайних ситуацій науково-дослідного центру протипожежного захисту підполковник служби цивільного захисту Руслан Климась і науковий співробітник відділу досліджень, статистики пожеж та надзвичайних ситуацій науково-дослідного центру протипожежного захисту майор служби цивільного захисту Дмитро Середа.
Відповідно до «Плану-графіку підвищення кваліфікації осіб середнього, старшого начальницького складу служби цивільного захисту та працівників ДСНС України в ІДУ НД ЦЗ у 2021 році» впродовж двох тижнів, з 18 по 29 жовтня 2021 року заплановано проведення підвищення кваліфікації 14-ти фахівців лабораторій із Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей і міста Києва. Навчання з підвищення кваліфікації проводитиметься дистанційно в онлайн форматі.
Впродовж першого тижня навчання передбачено самостійну роботу слухачів; другого тижня передбачені заняття за спільної участі фахівців кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення; відділу досліджень, статистики пожеж та надзвичайних ситуацій науково-дослідного центру протипожежного захисту; підрозділів науково-випробувального центру; секторів метрології та системи якості.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10