https://www.high-endrolex.com/10 На базі кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування розпочато навчання персоналу органів управління системи авіаційного пошуку і рятування державного та регіонального рівня | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

18.10.2021
ІДУ НД ЦЗ

На базі кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування розпочато навчання персоналу органів управління системи авіаційного пошуку і рятування державного та регіонального рівня

На сьогодні практично жодне завдання з подолання наслідків надзвичайних ситуацій не вирішується без участі авіації. Авіація – це та основа, на базі якої будується мобільність і ефективність діяльності ДСНС на сучасному етапі та в майбутньому. А фахово підготовлений авіаційний персонал суттєво підвищує ефективність її застосування.


Відповідно до наказу ДСНС від 23.12.2020 № 682 «Про організацію навчання в системі післядипломної освіти ДСНС України у 2021 р.» на базі кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування  18 жовтня розпочато заняття навчальної групи слухачів органів управління системи авіаційного пошуку і рятування державного та регіонального рівня.


Освітній процес в Інституті організовано з дотриманням протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50, тому заняття проводяться згідно із затвердженим розкладом в режимі онлайн на платформі для дистанційного навчання Moodle.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10